Biz Kimiz?

1980’den beri dünyanın her yerine bireysel ve grup gezileri ve ayrıca okul gezileri organize eden butik bir aile şirketi Güneş Turizm olarak ayrıca 2018’den beri ‘Çocuklu Turlar’ yapıyoruz. Yıllardır birçok yurt içi ve yurt dışı gezimize çocuklu aileler katılıyor, ancak genelde bu ailelerin başkasını rahatsız etme çekincesi veya diğer çocuksuz katılımcıların çocuklardan rahatsız olabilme potansiyeli oluyordu. Çocuklarımızla zaman zaman yurt içi veya yurt dışı seyahatleri planlıyoruz. Ama bazen yorucu olabilir diye çekiniyor, hatta bazen çocukla gezmekten korkuyoruz. Bazen onları bırakıp seyahatlere kaçıyor, ama sürekli bırakırsak da özlüyoruz. Onlarla beraber gittiğimizde ise yoruculuğundan şikayet ediyor, bazen de ağlama krizleri ve kaprislere maruz kalıp çaresiz hissedebiliyoruz. Halbuki yalnız değiliz, böyle düşünen çok anne-baba var.
Çocuklara farklı ülkeleri, şehirleri, Atatürk’ü okumak, anlatmak; hiçbir zaman deneyimleyip gezip görmek kadar akılda kalıcı bir etki yaratmayacaktır. Aslında başta güzel ülkemizde ve sonra tüm dünyada gezecek görecek o kadar çok şey var ki, çoğu zaman ihmal ediyoruz. Çoğumuz çocuklu tatil deyince 5 yıldızlı tatil köyünü aklımıza getiriyoruz. Halbuki yaratıcı çocuklarımız çok daha fazlasını hak ediyorlar.
Çocuklu Turlar’a katılarak sizinle birçok ortak noktası olan ailelerle tanışıp, çocukların sosyalleşmesine ve gezip görerek ufuklarının açılmasına tanık olabilirsiniz. Çocukların oynayıp kaynaştığı, büyüklerin şarap içerek sohbet ettiği turlarımızla keşfetmeye meraklı çocuklarımız gezmeye alışacak. İzin verelim, çocuklarımız dünyayı tanıma fırsatını kaçırmasınlar ve farkına varmadan oynarken öğrensinler.
İçinizdeki çocuğu çıkarmak, yeni dostluklar kurmak ve çocukların coşkusuna ortak olmak için sizi turlarımıza bekliyoruz.
Çocuklar için belirli yaş limiti olmamakla beraber, turların 4-14 yaş grubuna daha çok hitap ettiğini hatırlatırız. Turları mümkün olduğunca ekonomik yapmaya ve her şeyi dahil etmeye özen gösteriyoruz. Öncelik hem çocukların hem anne/babaların keyif alması. Her turun belirli bir kontenjanı olup, kontenjan dolduğunda organizasyonun sağlığı açısından satışı durdurmaktayız.
Ayrıca grubunuza ve ailenize özel her türlü gezi organizasyonu, yurt içi-yurt dışı otel, cruise rezervasyonlarını da yapmaktayız.
Rezervasyon ve bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Çocuklu Turlar Ekibi
Ceren Seğmen & Gizem Arslan